Agent Imobiliar

RBR Tranzit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea serviciilor companiei;
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
- Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
- Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliar

CERINTE

- CU/FARA experienta in domeniul imobiliar
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Bune abilităţi de negociere;
- Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office;
- Ţinută şi aspect profesional îngrijit.

BENEFICII OFERITE

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti te astept sa aplici la acest job .Vei avea multiple beneficii si un training profesionist , o echipa tanara , posibilitate de avansare si multe altele

Lipsa experientei in acest domeniu nu te afecteaza cu absolut nimic. Noi iti oferim tot suportul pentru ca tu sa reusesti.

Daca esti o persoana care isi doreste independenta financiara,
dinamica, sociabila si esti orientat catre cele mai bune rezultate, noi iti oferim un loc in echipa noastra.

Punct de lucru zona Universitate, vanzari/ inchirieri. Mediu de lucru placut, echipa tanara; castiguri de minim 2000 de lei lunar

RBR Imobiliare este o companie ce isi doreste sa ajunga lider in piata imobiliara din Bucuresti , la lucrul acesta se munceste de 3 ani cu pasi mici dar siguri !