AGENT DISTRIBUTIE MARFA

SC Materom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- distributie marfa pe zona alocata

CERINTE

- Studii medii.
- Posesor al carnetului de conducere categoria B (cu experienta pe masini de pana la 3,5 t).
- Posesor al carnetului de conducere de minim 3 ani sau avand minim 300.000 km parcursi.
- Experienta in domeniul distributiei constituie un avantaj.
- Cunostinte in domeniul auto constituie avantaj.
- Flexibilitate.
- Abilitati de organizare si planificare.
- Meticulozitate si acuratete.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna
in continua dezvoltare.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
-Salarizare motivanta.

Importator si distribuitor de piese si accesorii auto originale si after-market.
Firma a fost infiintata in 1998, are sediul in Cristesti, jud. Mures si are deschise puncte de lucru in Bucuresti,Timisoara, Brasov, Iasi, Suceava, Pitesti si Constanta. In acest interval de timp firma a devenit unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto de pe piata din Romania.