Agent de vanzari / Reprezentant de vanzari B2B

FRAME ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Prospectarea pietei pentru a atrage noi clienti, programarea si participarea la intalnirile cu potentialii clienti;
· Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
· Negocierea termenilor si incheierea contractelor de prestari servicii;
· Contactarea clientilor noi;
· Mentinerea legaturilor cu clientii existenti;
· Realizarea de rapoarte periodice de activitate.

CERINTE

Profilul viitorului nostru coleg/a:
· Experienta in vanzari constituie un avantaj, dar este la fel de bine venit/a in echipa noastra daca este dornic/a sa invete;
· Deschis/a catre lucrul cu oamenii, capacitate de relationare;
· Detine permis de conducere categoria B si are experienta in condus minim 2 ani, sau este dispus/a sa faca munca de teren cu mijloace de transport in comun;
· Are abilitati de comunicare, convingere si negociere;
· Gandire pozitiva;
· Prezenta agreabila;
· Perseverenta si seriozitate;
· Orientare catre rezultate si dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de angajare include:
· Mediu de lucru tanar, placut si motivant;
· Training de specialitate si coaching profesionist;
· Pachet de beneficii stimulativ: salariu fix foarte motivant + comision;
· Venit in conditii de performanta intre 500 si 1000 Euro NET;
· Transport decontat;
· Contract de munca si asigurari sociale si de sanatate de baza.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Publicitate Indoor