Agent de vanzari Mobileye

RM ALLIANCE CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
- Dezvolta si coordoneaza retea de reprezentare in tara
- Participa efectiv la procesul de vanzare
- Asigura derularea procesului de vanzare in cele mai bune conditii
- Prezinta si promoveaza produsele
- Intocmeste actele necesare vanzarii
- Invata produsele si caracteristicile tehnice
- Promoveaza in mod profesionist imaginea firmei
- Realizeaza obiectivele trasate de catre superior

CERINTE

- Minim 5 ani experienta in vanzari
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Foarte bun vorbitor al limbii romane
- Personalitate deschisa
- Usurinta in relationarea cu potentialii clienti
- Atitudine de vanzator
- Orientare spre clienti (identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor)
- Abilitatea de a-si atinge obiectivele
- Persoana inteligenta, dinamica, meticuloasa si rezistenta la stres
- Fire responsabila
- Capacitate de respectare a sarcinilor stabilite de catre superior
- Cunostinte operare PC – cunoasterea pachetului MsOffice
- Disponibilitate la deplasari
- Carnet de conducere

Mobileye este un inovator in dezvoltarea Sistemelor Video Avansate de Asistenţă la Volan (Advanced Driver Assistance Systems (ADAS), oferind o platforma cu procesor dedicat si algoritmi de prelucrare a imaginii pe care se ruleaza functii client de tipul DAS, precum Avertizare Depasirea Banda de Circulatie (ADB), Avertizare Coliziune Frontala, inclusiv Detectarea Motociclistilor (ACF), Avertizare Coliziune Pietoni, inclusiv Detectarea Biciclistilor(ACP), Monitorizare Distanta Frontala si Avertizare in Trafic (MDA), Detectare vehicule pentru fuziune cu detectare radar, Control Inteligent pentru Faza Lunga (CIF), Recunoastera Semnelor de Circulatie (RSC), Pilot Automat (Tempomat) Adaptiv (PAA), etc.