Agent de vanzari Bucuresti

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui agent de vanzari cu experienta in domeniul vanzarilor de produse tehnice/auto.

CERINTE

•Dezvoltarea portofoliului de clienti si reactivarea clientilor inactivi;
•Identificarea nevoilor potentialilor clienti si oferirea celor mai potrivite solutii in functie de acestea;
•Mentinerea legaturii cu clientii: feedback, informare de oferte noi, programari, intalniri;
•Semnarea contractelor;
•Monitorizarea incasarilor.

BENEFICII OFERITE

•Salariu motivant;
•Bonusuri;
•Masina de serviciu, telefon, laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.