Agent de Vanzari

AQUA TERRAMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Business to business este etapa de top in domeniul vanzarilor, de aceea avem nevoie de o minima experienta in vanzari, aptitudini de comunicare si negociere si in special capacitate si dorinta de munca.
Apreciem studiile si experienta dumneavoastra precedenta, dar si dorinta de a cunoaste domenii noi si de a invata si inova.

CERINTE

Agentul trebuie sa mentina relatia cu clientii existenti si sa mareasca numarul acestora, printr-un program regulat de vizite, comenzi si incasari, sa promoveze si sa vanda produsele respectand planificarile zilnice.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Suport continuu pentru dezvoltare
Salariu fix
Bonusuri

Aqua Terramed opereaza in distributia apelor minerale medicinale din 2015 si ofera consumatorilor produse cu efect terapeutic in tratarea unor tulburari digestive, hepatice, metabolice si cardiovasculare.