Agent de vanzari

Marvis Rezidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu aplica daca consideri ca nu poti face ce iti cerem mai jos!

- Promovarea serviciilor companiei (promovare pe diferite site-uri de profil);
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare;
- Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare;
- Invatarea rapida a proceselor de creditare (ipotecar/prima casa).

CERINTE

Din punctul nostru de vedere, candidatul ideal arata asa:

- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv, simpatica;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Bune abilităţi de negociere;
- Permis de conducere categ B: OBLIGATORIU;
- Ţinută şi aspect profesional îngrijit - nu cerem sa te imbraci la costum, dar macar un jeans si o camasa!

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului

Echipa de vanzari este formata din oameni simpatici si entuziasti. Vrem sa ne marim echipa si suntem in cautare de oameni noi! Daca nu ai experienta in domeniul vanzarilor, trebuie sa compensezi prin curiozitate si ambitie. Daca ai experienta, asteptam sa ne impresionezi.