Agent de vanzari

DIVA HAIR COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru noi, cerintele de mai jos sunt absolut esentiale. Te rugam sa aplici, doar daca le indeplinesti in totalitate:

- ai permis de conducere categoria B?
- ai experienta de minimum 1 an in vanzari B2B?
- esti o persoana carismatica, cu putere de convingere, greu de descurajat?
- reusesti sa te pliezi si sa te faci placut oricarui tip de persoana cu care intri in contact?
- esti o persoana ambitioasa, orientata spre rezultat si cauti sa te perfectionezi din punct de vedere profesional?
- esti in cautarea unui job dinamic, care presupune deplasari frecvente la clienti?

Daca ai raspuns cu DA la toate cele de mai sus, cu siguranta esti ceea ce cautam ! Da-ne ocazia sa te cunoastem !

CERINTE

- prospectarea continua a pietei in zona alocata;
- identificarea noilor clienti si incheierea contractelor cu acestia;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti;
- realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
- prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct in termenul de timp alocat;
- atingerea planului lunar de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;
- masina, telefon si tableta;
- abonament privat de sanatate;
- reduceri pentru angajati la achizitionarea produselor din gama DIVA HAIR COSMETICS;
- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si orientata spre performanta profesionala;
- training.

Unic importator de cosmetice profesionale, DIVA HAIR COSMETICS va pune la dispozitie un portofoliu bogat de produse pentru ingrijirea parului (brandul Oyster Professional, Italia si brandul Hair Shine, Brazilia) si solutii inovative pentru un ten sanatos (brandul Anubis, Spania).

Infiintata in vara anului 2011, DIVA HAIR COSMETICS a reusit sa devina cunoscuta pe piata beauty din Romania prin serviciile de inalta calitate oferite clientilor sai.

Portofoliul nostru cuprinde o gama variata de produse ce inglobeaza tehnologii de ultima generatie, care raspund tuturor necesitatilor, atat ale hair stylistilor si cosmeticienelor, cat si ale clientului final!