Agent de vanzari

Liv - Invent

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri.

-Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct in termenul de timp alocat.

-Atingerea planului lunar de vanzari.

-Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia.

CERINTE

-Studii medii (studiile superioare reprezinta un atu);

-Cunostinte operare PC (Excel, Word, Internet);

-Permis de conducere (categoria B);

-Fara cazier.

-Abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;

-Atitudine pozitiva si responsabila.

-Deschis pentru a invata lucruri noi.

-Nu e nevoie sa ai experienta in domeniu, vei invata usor.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;

-Masina, telefon si tableta;

-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

-Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de success

-Training

Firmei care comercializeaza sisteme de umbrire, rulouri transparente cu arc de torsiune, si alte produse brevetate la OSIM si UE.