Agent de vanzari

UROM SUPPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de consultanta financiara si suport clientilor;
- Monitorizarea activitatii de tranzactionare pe conturile aflate in administrare;
- Monitorizarea constanta a stirilor importante de pe pietele financiare;
- Atingerea target-urilor de vanzari;

CERINTE

Daca deja te-ai gandit sa aplici, trebuie sa stii ca urmarim:
- persoana analitica, orientata catre rezultate;
- intelegerea mediului de afaceri si a conceptelor financiare;
- experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare;
- un profil economic/tehnic constituie un avantaj;
- mod de gandire orientat spre clienti;
- limba engleza la nivel mediu;
- disponibil pentru un program full-time;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv format din parte fixa + bonus

UFX este un broker online pentru industria de tranzactionare a valutelor care se specializeaza de asemenea in comercializarea de bunuri, contracte pe diferenta si indici.
Compania a fost infiintata in anul 2007 si este alcatuita dintr-o echipa de profesionisti si experti din domeniul finantelor, care au o experienta combinata de peste 50 ani in industria de tranzactionare a valutelor.
Filosofia noastra este simpla - sa ne pastram clientii satisfacuti, informati si entuziasti in cadrul UFX.