AGENT DE VANZARI

IL TEXTILE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza portofoliul de produse ale companiei prin vizite periodice programmate la clienti in tara (si ocazional in Bulgaria)
-Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti si cu cei potentiali, acordandu-le asistenta pe tot parcursul procesului;
-Elaborarea programului de vanzari - realizarea targetului stabilit
-Incheierea contractelor cu clienti (urmarirea derularii acestora).

CERINTE

Indispensabile
Experienta in vanzari de preferabil in domeniul de vanzari: textile/tesaturi
Permis de conducere categ. B.
Disponibil la deplasari in tara cu propriul autoturism (cost rambursabil)
Cunostinte medii PC- Word,Excel, Internet
Varsta intre 25-40 ani

Preferabile
Preferabil cunoscator al limbii engleze
Atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor, orientat catre rezultat cu respectarea termenelor limita;
Ambitios si Descurcaret
Spirit analitic si abilitati foarte bune de comunicare
Bun negociator - Sociabil
Ordonat - Prezentabil si cu spirit de echipa
Atitudine proactiva, dinamism, perseverenta
Pastreaza secretele de serviciu conform normelor interne

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (se va prezenta in cadrul interviului pentru cei selectati)