AGENT DE VANZARI

zgaf consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea relatiei cu clientii pe perioada derularii creditului in vederea acordarii unei asistente complete de specialitate
-Activitate bazata pe vanzari directe si conduiltanta in companii si institutii publice pentru identificarea potentialilor clienti
-Promovarea ofertelor de credite de nevoi personale si carduri de credit din portofoliul bancii prin prezentari directe,individuale sau de grup organizate la sediul potentialilor clienti.
-Asistarea clientilor in completarea documentelor necesare depunerii spre aprobare a dosarelor de credit .

CERINTE

-Experienta in vanzari directe (constitue un avantaj)
-Initiativa si spirit autonom determinat si smotivat sa obtina rezultate concrete ( atingerea targetu-lui)
-Energic
-Team player

BENEFICII OFERITE

-Cel mai generos sistem de comisionare de pe piata bancara
-Flexibilitate si deduceri in sistem pfa/srl
-Training oferit de companie
-Posibilitatea avansarii in urma rezultatelor
-Recunoasterea meritelor prin organizarea de cursuri lunare si trimestriale.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta financiara in domeniul bancar.