AGENT DE VANZARI

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza AGENT DE VANZARI, in Bucuresti.

- dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
- promovarea si vanzarea sistemelor de incalzire electrica;
- asimilarea rapida a informatiilor tehnice despre produsele companiei;
- colaborarea cu echipa de vanzari, departamentele administrativ si tehnic;
- oferirea de asistenta comerciala clientilor;
- raportarea catre managerul de vanzari.

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- minim 5 ani experienta in vanzari sau domeniile constructii/instalatii;
- permis de conducere, categoria B;
- minim 3 cursuri de vanzari;
- cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet;
- disponibilitate de deplasare min. 50%;
- abilitati de negociere si capacitate de decizie;
- abilitati de organizare;
- dinamism, perseverenta si responabilitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision din vanzari;
- masina de serviciu, telefon;
- training dupa angajare.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro