Agent de Turism/ Ticketing

4 Anotimpuri Turism

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Rezervari bilete de avion
Crearea, promovarea si vanzarea pachetelor turistice (transport, cazare, transferuri,croaziere, circuite, rent-a-car, alte servicii la sol)
Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice externe
Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora
Intocmirea documentelor fiscale si de calatorie pentru serviciile rezervate

CERINTE

Experienta in utilizarea sistemelor de rezervari
Curs ticketing “Functionalitati de baza ale sistemului Amadeus”
Experienta in crearea si administrarea de pachete turistice;
Cunosterea sistemelor de operare PC (Windows, Excel etc);
Cunostinte de geografie;
Cunostinte limbi straine (cunoasterea limbii germane constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Despre noi:
Echipa tanara
Mediu de lucru agreabil

Vino sa te alaturi echipei noastre.
CV-urile insotite de foto se trimit pe email la office@4anotimpuri.ro
Persoanele selectionate pentru interviu vor fi contactate telefonic.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism