AGENT DE TURISM - DEPARTAMENT TURISM EXTERN

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea de oferte turistice
- promovarea si vanzarea lor catre clienti persoane fizice si juridice
- efectuarea de rezervari si urmarirea acestora
- intocmirea de documente specifice activitatii (contracte, vouchere, facturi etc.)

CERINTE

Studii superioare;
- Experienta in vanzari pachete turistice minim 1-2 ani;
- Limbi straine: engleza - nivel mediu/ avansat;
- Persoana deschisa, organizata, activa si adaptabila la situatii noi;
- Cunostinte PC- bun cunoscator al pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point), navigare Internet)

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
mediu de lucru tanar si profesionist

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.