AGENT DE TURISM CU EXPERIENTA

SC MAVIANA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agent de turism intr-o agentie franciza Paralela 45 situata central in Bucuresti
- cunoasterea programelor turistice Paralela 45
- efectuarea de rezervari hoteliere interne si externe
- emitere bilete de avion linie si low cost
- emiterea documentelor de calatorie
- urmarirea derularii actiunii turistice de la preluarea comenzii pana la finalizarea acesteia;
- urmarirea platilor catre furnizori
- mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii, interni si externi;
- participarea la targurile de turism

CERINTE

- experienta minim 2 ani in vanzarea pachetelor turistice si a biltelor de avion
- abilitati bune de comunicare, relationare si exprimare;
- persoana organizata, constiincioasa si responsabila;
- fara cazier, fara conflicte majore cu fosti clienti sau angajatori;
- cunoastrea limbii engleze nivel avansat in scris si vorbit.

CLUBUL VACANTELOR detinatoare a doua francize Paralela 45, este o agentie de turism tur-operatoare, tânara si dinamica, având ca principale activitati consilierea în domeniul turismului si oferirea de servicii si produse turistice menite sa satisfaca cele mai variate gusturi în materie de turism.