Agent de turism

HOLY LAND ZB TRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea programelor turistice (pachete charter, programe de grup, circuite turistice, turism individual)
Operarea programelor turistice gestionate (rezervari, urmarirea derularii programelor, gestionarea charterelor)
Gestionarea relatiei comerciale cu furnizorii si negocierea conditiilor comerciale, analiza contracte
Propuneri pentru imbunatatirea ofertelor existente si idei pentru oferte noi
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu agentiile colaboratoare si firmele deja existente
Asistenta profesionala clientilor

CERINTE

Studii superioare - specializarea turism reprezinta un avantaj
Experienta minim 2-3ani in agentie de turism
Limba engleza – nivel avansat
O alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
Cunostinte generale de turism, destinatii/ produse
O atitudine proactiva, deschisa, empatica, dornica de dezvoltarea personala
Ablitati de comunicare, planificare si negociere

Agentia ZB Travel a luat fiinta pentru a satisface dorinta de cunoastere si credinta. Ofertele sale cele mai atractive sunt pachetele pentru Israel dar si pachete charter sau plecari individuale in cele mai diverse destinatii(consacrate sau de inceput). Numarul mare al clientilor, calitatea si pregatirea acestora dar si numarul mare de oferte ne-a determinat sa venim in sprijinul acestora cu o platforma de rezervari on line. Aceasta platforma este un instrument prietenos si intuitiv care acorda suport tuturor vizitatorilor site-ului nostru, oferindu-le posibilitatea de a obtine cele mai bune informatii referitoare la serviciile pe care si le doresc, precum si disponibilitatea in timp real