Agent de Turism

Bon Voyage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea solicitarilor de la clienti si intocmirea ofertelor pentru acestia;
- Rezervarea / vanzarea serviciilor turistice in tara si strainatate;
- Emitere bilete de avion linie si low cost;
- Emiterea documentelor fiscale si de calatorie;
- Urmarirea derularii actiunii turistice de la preluarea comenzii pana la finalizarea acesteia;
- Incasarea si urmarirea platilor catre furnizori;

CERINTE

-Experienta minim 2 ani in vanzarea pachetelor turistice si a biletelor de avion;
- Cunostinte temeinice de operare PC;
- Cunoasterea avansata a limbii engleze;
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare – atat cu clientii, cat si cu colegii;
- Persoana organizata, punctuala, constiincioasa si responsabila;
- Capabil sa respecte dead-line-urile;
- Abilitati de analiza si planificare;

BENEFICII OFERITE

- Salariu si comision;
- Contract de munca full time pe perioada nedeterminata;
- Posibilitatea ocuparii unei functii de conducere in cadrul firmei, in functie de performantele obtinute;
Doar candidatii ale caror cv-uri vor fi selectate in vederea stabilirii unui interviu ulterior, vor fi contactati .
Va multumim pentru intelegere!

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism