agent de turism

Komsi Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent de turism, relationare directa cu clientii
-prezentarea si vanzarea produselor turistice;
-intocmirea actelor pentru toate tipurile de servicii turistice;
Salariu decent, contract de munca, excursii gratuite in strainatate periodic in scopul cunoasterii destinatiilor promovate.

IMPORTANT! Va rugam sa aplicati pentru acest post DOAR in cazul in care considerati ca indepliniti cerintele enumerate mai jos.

CERINTE

EXPERIENTA MINIM 2 ANI INTR-O AGENTIE DE TURISM PE UN POST SIMILAR !
- curs de agent de turism/ghid reprezinta avantaj;
- limba engleza nivel mediu-avansat;
- limba spaniola reprezinta avantaj;
- cunostinte operare calculator (Word, Excell, Power Point, navigare internet) ;
- cunoasterea unor destinatii turistice ( Turcia, Grecia, Spania, exotice ) reprezinta avantaj;
- prezenta agreabila, specifica unui post de vanzari directe;
- disponibilitate pentru ore suplimentare (ocazional);
- persoana dinamica, amabilitate si eficienta, CINSTE;
- nefumator !

BENEFICII OFERITE

se va negocia in urma interviului

Agentie de turism touroperatoare din Bucuresti care activeaza de 10 ani.
Relationare directa cu publicul - servicii turistice orice destinatie