Agent de turism

HotelDeals Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la cererea clientilor(calcul tarife, oferte speciale )
- Preluare si efectuare rezervari, facturare, urmarire incasari / plati
- Emitere documente fiscale si documente de calatorie, urmarire desfasurare actiuni (frecventa comenzilor)
- Actualizare site-uri cu oferta interna, externa, oferte speciale
- Redirectionare apeluri telefonice in agentie
- Derularea de diverse alte activitati in vederea atingerii obiectivelor firme

CERINTE

- atitudine profesionala la telefon si in sediu

- Cunostinte in operarea calculatorului: Word, Excel, Outlook, etc.

- experienta intr-o pozitie similara minim 1 an

- Comunicativitate, seriozitate, punctualitate, putere de convingere, initiativa, atentie distributiva, dorinta de lucru in echipa

- Cunoasterea foarte bine a limbii engleze (scris si vorbit)

Principalul obiectiv al agentiei Hotel Deals Consulting fiind acela de a gasi solutii optime pentru clientii sai!

Ne propunem sa oferim clientilor nostri produse turistice si servicii de calatorie complete si de inalta calitate!

Tarifele accesibile, serviciile de buna calitate, programe turistice atractive, respectul fata de client si modul prietenos sunt calitatile principale ale agentiei noastre.