Agent de Turism

SC CLUBUL VACANTELOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agent de turism intr-o agentie franciza Paralela 45
- efectuarea de rezervari hoteliere interne si externe
- emitere bilete de avion
- emiterea documentelor de calatorie;
- urmarirea derularii actiunii turistice de la preluarea comenzii pana la finalizarea acesteia;
- mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii, interni si externi;

CERINTE

- experienta minim 2 ani in vanzarea pachetelor turistice
- abilitati de comunicare, relationare si exprimare;
- persoana organizata, constiincioasa si responsabila;
- fara cazier, fara conflicte majore cu fosti clienti sau angajatori;
- cunoastrea limbii engleze nivel avansat in scris si vorbit

Vor fi analizate doar cv-urile care intrunesc cerintele mentionate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision vanzari
Bonusuri in functie de performanta

CLUBUL VACANTELOR franciza Paralela 45 este o agentie de turism tur-operatoare, tânara si dinamica, având ca principale activitati consilierea în domeniul turismului si oferirea de servicii si produse turistice menite sa satisfaca cele mai variate gusturi în materie de turism.