Agent de securitate din Bucuresti

DAB SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Asigurarea ordinii de securitate in obiective;
• Paza obiectivului, bunurilor si valorilor nominalizate in planul de paza si asigurarea integralitatii acestora;
• Rezolvarea incidentelor de securitate;
• Asigurarea informarii operative privind ordinea de securitate in obiectiv;
• Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;
• Completarea documentelor specifice serviciului de securitate;
• Aplicarea normelor de securitate si sanatate in munca si protectia mediului;

CERINTE

• Experienta privind paza si securitatea obiectivelor – constituie un avantaj;
• Capacitatea de mentinere a unor relatii de munca eficace;
• Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor;
• Atentie concentrata si distributiva;
• Capacitate de memorare buna;
• Studii medii;
• Atestat profesional de agent securitate sau certificat de cal;ificare;
• Fara antecedente penale;
• Apt medical si psihologic pentru exercitarea functiei;
• Recomandare de la ultimul loc de munca – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial in functie de performante si obiectiv;
• Mediu de lucru dinamic;
• Oportunitati de cariera intr-o companie in plina ascensiune;

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la adresa de mail recrutare.dab@gmail.com

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor. Obligatie pe care ne-o asumam la semnarea contractelor si care poate fi onorata datorita numarului mare de echipaje de interventie pe care societatea le pune la dispozitia clientilor si a unuia dintre cele mai dotate si moderne dispecerate de pe piata firmelor de securitate.