AGENT DE SECURITATE

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea pazei si a securitatii bunurilor,clientilor si angajatilor.

Poti deveni colegul nostru /colega noastra daca ai:

-atestat profesional de agent paza si protectie
-studii minime 10 clase
-cunostinte de operare PC
-conduita morala si profesionala ireprosabila
-experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor
-experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale

CERINTE

Te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti si vei beneficia de :

-pachet salarial atractiv,
-formare interna,
-mediu de lucru dinamic si motivant,
-oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.