AGENT DE SECURITATE

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor.
Program in 2 schimburi

CERINTE

Spirit organizatoric;
Disciplinat si orientat spre rezultat;
Spirit de echipa.
Conduita morala si profesionala ireprosabila;

Cerinte obligatorii:

Studii minime 10 clase;
Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor;
Atestat profesional de agent paza si protectie (minim);
Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale;
Cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Formare interna
Conditii de munca foarte bune
Mediu de lucru placut

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.