AGENT CURATENIE / FEMEIE DE SERVICIU

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala de logistica, recrutam: AGENT CURATENIE.

Responsabilitati: asigurarea curateniei.

CERINTE

* seriozitate
* punctualitate

BENEFICII OFERITE

* Salariu fix + bonuri de masa

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728.063.418, tel/fax: 021.310.4800, luni-vineri 10.00-17.00 sau prin e-mail la cv@humanrent.ro (specificand in subiectul mesajului postul pentru care aplicati).

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.