Agent curatenie

Instant Clean

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de curatenie selecteaza personal pentru curatenie dupa constructor.
Postul de agent de curatenie presupune activitati precum: curatarea geamurilor, curatarea obiectelor sanitare, curatarea gresiei si a faiantei, curatarea pardoselilor, indepartarea gunoiului.
Serviciile de curatenie se vor efectua zilnic de luni pana vineri (foarte rar sambata)

CERINTE

-respectarea programului de lucru stabilit,
- rezistent(a) la munca fizica,
- simt de raspundere,
- studii medii,
- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara,
- aspect profesional,
- capacitate de a lucra in echipa,
- flexibilitate, dinamism, rezistenta la stres,
- disponibilitate pentru lucru si sambata (ocazii putine)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- mediu de lucru profesionist

Instant Clean este un important furnizor in domeniul serviciilor de curatenie care activeaza pe piata de mai bine de 10 ani.
Fie ca detineti un birou, o casa sau un simplu apartament noi va putem pune la dispozitie o gama variata de servicii.
Metodele inovatoare de curatare, impreuna cu echipamentele ¿¿i produsele de calitate folosite, duc la ¿¿mbun¿¿t¿¿¿¿irea serviciilor ¿¿i reduc semnificativ timpului de executie al lucrarilor.
Stim sa rezolvam cu promptitudine orice fel de interventie pentru ca in structura noastra avem o buna organizare.
Eficienta, flexibilitatea si profesionalismul sunt principiile noastre de baza.
Suntem un partener de incredere ce va poate garanta calitatea serviciilor oferite.

Servicii
¿¿¿ Curatenie generala
¿¿¿ Curatenie de intretinere
¿¿¿ Curatenie dupa constructor
¿¿¿ Curatat covoare, mochete si tapiterii
¿¿¿ Cur¿¿¿¿are geamuri, vitrine si copertine
¿¿¿ Cur¿¿¿¿enie hoteluri, moteluri si pensiuni
¿¿¿ Curatenie inainte si dupa evenimente
¿¿¿ Curatenie in scoli/ gradinite
¿¿¿ Curatenie curti, parcari si garaje