Agent comercial (reprezentant vanzari) – piese auto (zona de activitate: Bragadiru, Teleorman, Giurgiu, Calarasi, Ialomita, Braila)

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si imaginii firmei pe piata.
- Studiul concurentei.
- Efectuarea de studii de piata.
- Realizarea targetului de vanzare propus.
- Realizarea planului de vanzari prin vanzarea directa de produse/servicii in zona alocata.
- Identificarea de noi clienti
- Cresterea cotei de piata a produselor/serviciilor.

CERINTE

- Nivelul de studii: Studii medii de preferabil tehnice.
- Cursuri de specializare in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj.
- Cunostiinte limbi straine : engleza preferabil nivel mediu.
- Operare PC : Word, Excel, programe de identificare piese.
- Carnet de conducere categoria B
- Buna cunoastere a pietei de piese auto.
- Gandire si capacitate de analiza si sinteza.
- Spirit de ordine si disciplina;
- Usurinta in comunicare; capacitate de a lucra in echipa; corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate.
- Experienta de lucru necesara - Minimum 1 an experienta intr-o pozitie similara.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/