Agent Comercial - Director Vanzari cu experienta in profile din PVC

Concif Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera suport in vanzare
-coordoneaza,monitorizeaza si evalueaza activitatea de vanzare
-realizeaza obiectivele de vanzare si recrutare
-elaboreaza periodic rapoarte
- realizeaza targhetul de vanzari si incasari;
-cresterea vanzarilor
- analize si solutii referitoare la prezenta produselor la raft/dezvoltarea si optimizarea unor noi retele de distributie;
- dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea noilor oportunitati de vanzare;
- dezvoltarea echipei.

CERINTE

Studii medii - superioare
Experienta in domeniul vanzarilor - achizitiilor prod. din PVC minim 2 ani
Capacitate de negociere
Putere de organizare si incadrare in termene limita
Rezistenta la stres
Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Telul nostru este sa ne dezvoltam durabil pe principii sanatose.
Ne intereseaza oameni extrem de bine pregatiti in domeniul vanzarilor si achizitiilor directe.