Agent comercial

Proiectconsult Popescu SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei in zona alocata
Promovarea produselor din portofoliul alocat la clientii companiei
Mentinerea legaturii directe cu clientii din zona alocata, optimizarea relatiilor cu acestia
Identificarea de potentiali clienti pe zona alocata, atat din sectorul public cat si din sectorul privat
Vanzarea si distribuirea de echipamente, respectiv consumabile
Preluarea solicitarilor de service din partea clientilor si transmiterea acestor informatii colegilor vizati
Urmarirea proiectelor nationale dezvoltate de firma in zona alocata, cu finalizarea lor efectiva la clientii din zona
Realizarea planului de vanzari stabilit
Planificarea si organizarea propriei activitatii, pe baza unui bun management al timpului
Informarea superiorilor ierarhici despre problemele din zona alocata

CERINTE

-experienta in vanzari directe
-caracter proactiv
-persoana deschisa la nou
-persoana interesata de propria dezvoltare profesionala si personala

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata si bonusuri din vanzari
Alte facilitati oferite in baza criteriilor de performanta

Firma cu capital 100% romanesc, infiintata in 1993, are ca obiect principal de activitate importul, comercializarea si service-ul de sisteme de filtrare si purificare a apei.