AGENT COLECTARE CREANTE- companie multinationala

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea unui portofoliu de debitori;

Contactarea telefonica a debitorilor;

Negocierea conditiilor de plata conform procedurilor interne;

Prezentarea modalitatilor de plata;

Analizarea si raportarea situatiei portofoliului gestionat;

Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii;

Participarea proactiva la sporirea eficientei si organizarea optima a activitatii in cadrul departamentului Colectare Creante pe Cale Amiabila.

CERINTE

Disponibilitate pentru program full-time

Experienta in domeniu este obligatorie;

Abilitati de comunicare, acuratete si corectitudine in exprimare;

Abilitati de negociere;

Persoana organizata, orientata catre client si rezultate;

Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office si PC in general;

Capacitatea de a se integra intr-o echipa deja formata.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (parte fixa + bonus in functie de performanta), bonuri de masa, abonament Bookster, 7Card, alte beneficii;

Posibilitati de dezvoltare profesionala prin traininguri interne si externe.

Program de lucru 8 ore – L-V – 08:00-16:45 sau 09:15-18:00 cu 45 min/pauza de masa

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!