Agent Colectare Creante

CREDITEXPRESS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ar trebui sa faci?
 sa discuti telefonic cu persoanele fizice/ juridice care au datorii inregistrate in baza noastra de date si sa colectezi aceste datorii pe cale amiabila
 sa administrezi cu atentie fiecare caz si sa negociezi conditiile si termenii de plata conform procedurilor de lucru stabilite
 sa prelucrezi toate cazurile cu seriozitate si acuratete, respectand standardele de calitate impuse

CERINTE

Ce ne-am dori?
 sa fii o persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
 sa fii o persoana sociabila si prietenoasa, asemenea colegilor din echipa :)
 sa ai aptitudini foarte bune de comunicare si sa te simti confortabili intr-o conversatie cu persoane abia cunoscute
 sa intelegi responsabilitatea implicata de un loc de munca
 sa dai dovada de rabdare, perseverenta si bun autocontrol
 sa fii o persoana ambitioasa si competitiva
 sa fii disponibil/a sa lucrezi in ture alternative (dimineata/ dupa-amiaza)

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
 program de lucru part-time: 6 ore/zi, in ture in intervalul 08.00-14.00/ 14.00-20.00
 program de lucru full-time: 8 ore/zi, in ture in intervalul 08.00-16.00/ 12.00-20.00
 sistem de salarizare si bonusare competitiv si atractiv
 posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie internationala in continua crestere
 participare la programe de formare profesionala, in acord cu politica interna a companiei
 conditii de lucru excelente

Curios? Vino sa te convingi!

CREDITEXPRESS is a leading financial services group in in the CEE region, offering specialized debt collection services.