Agent Asigurari

Asisco-Broker de Asigurare- Reasigurare Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker de asigurari , recruteaza in sistem part time, cu contract de colaborare legal, persoane din orice localitate , care vor sa-si rotunjeasca veniturile lucrand in domeniul asigurarilor. Se lucreaza cu toate societatile de asigurari de pe piata.

CERINTE

Studii medii - minim bacalaureat
Cunoștințe PC
Bune abilităţi de comunicare şi negociere
Cunoaşterea pieţei asigurărilor şi a produselor de asigurări reprezintă un avantaj
Existenta codului RAF de agent constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Suport în dezvoltarea propriei afaceri (în calitate de persoană fizică sau juridică)
Beneficii financiare (comisioane atractive, bonusuri)
program de lucru flexibil.
Suport logistic şi operaţional, suport în activitatea de ofertare şi vânzare (platforma vânzări, asistenţa unei echipe dedicate, materiale suport vânzare şi marketing, etc)

Asisco Broker are ca domeniu de activitate intermedierea de asigurari de viata si non-viata pentru persoane fizice si juridice!