AGENT ACHIZITII - cu limba PORTUGHEZA - in SIBIU

Job expirat

Sub 6 luni
6 - 12 luni
1 - 2 ani
2 - 3 ani
3 - 5 ani
5 - 10 ani
10 - 20 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Brasov
Cluj Napoca
Sibiu
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
11-06-2015 : 11-07-2015
Vizite
2

Responsabilitati

- Procesarea cererilor de cumparare
- Negocierea prețurilor de achiziție
- Întreținerea relațiilor cu furnizorii existenți
- Monitorizarea întregului proces de achiziție de la lansarea comenzilor până la finalizarea acestora

Cerinte

- Studii universitare absolvite sau in curs de absolvire
- Cunoasterea la nivel avansat a limbii portugheze
- Cunoasterea la nivel cel puțin mediu a limbii engleze
- Cunostinte operare PC
- Abilități de comunicare, negociere și muncă în echipă

Beneficii Oferite

- Dezvoltarea carierei într-o companie multinatională cu mediu placut de lucru
- O arie de responsabilitați interesante cu o mulțime de oportunități de dezvoltare
- Un loc de muncă modern, în centrul Sibiului
- O echipă tânără și dedicată de profesioniști
- Un pachet salarial motivant și bonusuri de performanță
- Tichete de masa
- Program de lucru flexibil
- Asigurări de sănătate și reduceri la clinica Polisano

Descrierea firmei

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent achizitii