Key Account Manager

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi care stiu cum sa negocieze pozitia de Advertising Account Executive pentru aplicatia de mobil - Aplicatia de shopping nr.1 din România!
Daca te decizi sa ni te alaturi vom face impreuna urmatoarele:

- Aprofundam conceptele marketingului digital si al vanzarii consultative, in special cele asociate aplicatiilor de mobil;
- Urmarim concurenta si monitorizam piata de retail national si international;
- Contactam clienti noi si construim solutii personalizate ;
- Negociem cu dibacie oferta si clauzele contractuale
- Semnam contractul si incasezi comisionul

CERINTE

Pentru ca cine se aseamana se aduna, ne dorim sa ai:

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari de cel putin 2 ani;
- Abilitatea de a descoperi nevoile clientilor si gasi rapid cea mai buna solutie;
- Coerenta in exprimarea verbala si scrisa.

BENEFICII OFERITE

-Bonusuri pentru performanta in vanzari;
-Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori;
-Masaj de doua ori pe saptamana;
-Sala de fitness;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Mediu de lucru prietenos, colegi isteti, talentati si veseli.