Advertising Account Executive

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam doi colegi sau doua colege care stiu cum sa negocieze pozitia de Advertising Account Executive pentru aplicatia de mobil - Aplicatia de shopping nr.1 din România!
Daca te decizi sa ni te alaturi vom face impreuna urmatoarele:

Aprofundam conceptele marketingului digital si al vanzarii consultative, in special cele asociate aplicatiilor de mobil
Urmarim concurenta si monitorizam piata de retail national si international
Contactam clienti noi si construim solutii personalizate pentru ei
Negociem cu dibacie oferta si clauzele contractuale
Semnam contractul si incasezi comisionul

Dupa care:

Gestionam portofoliul de clienti si urmarim incasarile
Ii vizitam o data pe trimestru ca sa nu ne uite

CERINTE

Pentru ca cine se aseamana se aduna, ne dorim sa ai:

Studii superioare finalizate
Experienta in vanzari de cel putin 2 ani
Abilitatea de a descoperi nevoile clientilor si gasi rapid cea mai buna solutie
Coerenta in exprimarea verbala si scrisa

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
-Bonusuri pentru performanta in vanzari;
-Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii;
-Masaj de doua ori pe saptamana;
-Sala de fitness;
-Teambuilding-uri periodice;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Mediu de lucru prietenos, colegi isteti, talentati si veseli.

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (14 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
Active SOFT - smart internet aplications.