Advertising Account

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi care stiu cum sa negocieze pozitia de Advertising Account!

Daca te decizi sa ni te alaturi vom face impreuna urmatoarele:

*Aprofundam conceptele marketingului digital si al vanzarii consultative;
*Urmarim concurenta si monitorizam piata pe plan national;
*Contactam clienti noi;
*Negociem cu dibacie oferta si clauzele contractuale;
*Semnam contractul si incasezi comisionul.
Dupa care:
*Gestionam portofoliul de clienti si urmarim incasarile;
*Ii vizitam o data pe trimestru ca sa nu ne uite.

CERINTE

Pentru ca cine se aseamana se aduna, ne dorim sa ai:

Studii superioare finalizate;
Experienta in vanzari de cel putin 2 ani;
Abilitatea de a descoperi nevoile clientilor si gasi rapid cea mai buna solutie;
Coerenta in exprimarea verbala si scrisa.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
-Bonusuri pentru performanta in vanzari;
-Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii;
-Masaj de doua ori pe saptamana;
-Teambuilding-uri periodice;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Mediu de lucru prietenos, colegi isteti, talentati si veseli.

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (17 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: Pieseauto.ro, 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.