Administrator Web

Genimar

Job expirat

RESPONSABILITATI

-scrie/editeaza texte pentru site
- prelucreaza imagini de produse (decupare, redimensionare, retusare, corectii culoare si luminozitate, inserare text);;
- creeaza bannere grafice, pagini HTML & CSS, in functie de cerintele echipei de marketing;
- introduce continutul creat in site-ul companiei;
-promovare SEO (inscriere zilnica in motoare de cautare)

CERINTE

Persoana serioasa, dornica de apreciere si flexibila. De asemenea, foarte importanta este partea de imaginatie, avand in vedere ca urmeaza sa administreze un site de shopping, unde va fi nevoie sa creeze oferte, newsletter grafic design etc

BENEFICII OFERITE

Salariu si bonusuri motivante

GENIMAR, firma cu capital 100% romanesc, infiintata in 1998, a inceput activitatea prin comercializarea produselor de mobilier in colaborare cu producatori romani si polonezi.

In 2003 societatea incepe productia de mobilier din panouri PAL predominand productia de serie axandu-se pe cateva modele de dormitoare, biblioteci si mic mobilier.

Din primavara lui 2008, GENIMAR a devenit colaborator al companiei canadiene DSH Inc INDECO, care de 30 ani este lider mondial în producerea si comercializarea sistemelor de usi glisante penru dressing-uri si dulapuri înzidite la dimensiunile dorite .