Sales Administrator / Administrateur des Ventes

PLEXIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu capital francez se afla in cautarea unui nou membru al departamentului Export.

Candidatul ideal este adeptul muncii cu seriozitate si ambitie, in cautarea un loc de munca stabil insa niciodata plicitisitor si doritor sa dezvolte o cariera in administrarea vanzarilor.

Oferim training la locul de munca pentru ERP-ul companiei (NAVISION)

Calitatile principale pe care le dorim sunt reala inclinatie spre intelegerea si cunoasterea clientilor, amabilitatea si o atitudinea pozitiva.

Responsabilitati principale:

1. Procesare cereri, comenzi si facturi vanzare prin introducere in sistemul de gestiune al companiei;
2. Urmarirea procesului de fabricatie si expeditie a comenzilor introduse in sistemul de gestiune;
3. Introducere si validare date in ERP;
4. Participare la intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti si produse;

Program de lucru Luni-Vineri: 8:00-18:00
Sediu in Bucuresti, Sector 3 - Cartier 23 August

CERINTE

a. Cunostinte limba franceza nivel minim mediu
b. Cunostinte limba engleza - prezinta avantaj
c. Cunostinte P.C. (Word, Excel);
d. Dorinta de a dezvolta o cariera in domeniul vanzari

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv negociabil in functie de candidat
Reale posibilitati de dezvoltare si avansare in cadrul unei companii in continua crestere pe piata internationala
Telefon de serviciu

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.