ADMINISTRATOR REGIONAL

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administratorul raspunde de desfasurarea optima a activitatii din punct de vedere administrativ si logistic, de actualizarea documentelor de functionare, asigurarea bunei functionari a parcului auto si urmarirea aplicarii procedurilor interne ale companiei in regiunea alocata

CERINTE

experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
- minim studii medii
- cunostinte operare MS Office
- abilitati de comunicare si negociere
- cunostinte generale tehnice despre autovehicule
- cunostinte privind incheierea de asigurari auto
- respectarea instructiunilor verbale si scrise
- asumarea responsabilitatilor
- transmiterea de informatii
- planificarea si organizarea operatiunilor si activitatilor
- adaptarea la sarcini de lucru schimbatoare
- disponibilitatea la deplasari
- permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant, pe masura realizarilor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.