ADMINISTRATOR MAGAZIN ONLINE

RADAR GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administreaza un site de comert electronic
-Preia comenzile din interfata de administrare si contacteaza telefonic clientii.
- Administreaza continutul website-ului ( adaugare produse, mentenanta stoc, administrare preturi, reduceri, promotii etc.)
- Identifica noi produse pe care le considera vandabile
- Monitorizeaza concurenta si intocmeste rapoarte lunare privind modificarea ofertei concurentilor directi
- Promovarea magazinului online pe alte platforme externe (shopmania, allshops, etc.)

CERINTE

Experienta de 3-5 ani in administrarea unui magazin online
Cunostinte comerciale
Cunostinte grafica (Photoshop, Corel Draw)
Experienta in Prestashop
Cunostintele de web design (HTML, CSS)

BENEFICII OFERITE

Bonusuri
Decontare transport

RADAR GROUP este lider in distributia de articole party si baloane. Aceste produse sunt distribuite in hipermarketuri si magazine de profil.