Administrator Imobil Rezidential (sector 1 Bucuresti)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ofera servicii de mentenanta tehnica, in principal pt spatii comerciale, birouri si cladiri rezidentiale.

Responsabilitati:

· Inregistrarea sesizarilor primite de la locatari;

· Programarea si urmarirea lucrarilor tehnice conform planului agreat cu asociatia locatarilor;

· Intocmirea de rapoarte saptamanale cu privire la activitatile administrative;

· Urmarirea activitatii subcontractorilor (curatenie, gradinarit, paza, etc.);

· Intocmirea de oferte pt. materialele necesare lucrarilor din complex;

· Urmarirea rezolvarii sesizarilor facute de locatari.

CERINTE

· Experienta pe un post similar;

· Studii medii preferabil in domeniul tehnic;

· Suita MS Office - cunostinte medii (la cerere intocmire rapoarte si situatii).

BENEFICII OFERITE

· Program de lucru de L-V, 8 h;

· Salariu fix 2000 lei net;

· Contract de munca norma intreaga;

· Locatie sector 1, complex rezidential langa podul Otopeni.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.