Administrator Imobil Rezidential (sector 1 Bucuresti)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ofera servicii de mentenanta tehnica, in princial pt spatii comerciale,
birouri si cladiri rezidentiale.

Responsabilitati:
Inregistrarea sesizarilor primite de la locatari;
Programarea si urmarirea lucrarilor tehnice conform planului agreat cu asociatia locatarilor;
Intocmirea de rapoarte saptamanale cu privire la activitatile administrative;
Urmarirea activitatii subcontractorilor (curatenie, gradinarit, paza, etc.);
Intocmirea de oferte pt. materialele necesare lucrarilor din complex;
Urmarirea rezolvarii sesizarilor facute de locatari.

CERINTE

Experienta ca administrator imobile;
Studii medii preferabil in domeniul tehnic;
Suita MS Office - cunostinte medii (la cerere intocmire rapoarte si situatii).

BENEFICII OFERITE

Program de lucru de L-V, 8 h;
Salariu fix 2000 lei net;
Contract de munca norma intreaga.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.