Administrator depozit

Editura Caba

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestiune depozit (informare în timp real asupra stocurilor în curs de epuizare, alte evidenţe solicitate, inventare etc), preluare marfă, descărcare/încărcare marfă, pregătire şi predare livrări directe/colete.

CERINTE

• capacitate de auto-organizare şi de stabilire a priorităţilor;
• stare de sănătate excelentă, condiţie fizică bună;
• memorie bună, atenţie, abilităţi comunicare, echilibru emoţional;
• punctualitate;
• disponibilitate la program prelungit în lunile septembrie-octombrie;

BENEFICII OFERITE

Salariul realizat se compune din:
- salariu fix (în lei), plătibil pe 15 ale lunii următoare celei pentru care se face plata;
- bonificaţii şi prime, în funcţie de îndeplinirea obiectivelor şi de evoluţia economiei.
Poate beneficia, în funcţie de rezultatele activităţii, de instruire de specialitate şi programe de training.

Intr-o lume in care copiii si tinerii sunt din ce in ce mai atrasi de calculator, telefon si tableta, Editura Caba isi propune sa mentina cartile tiparite aproape de acestia. Infiintata in anul 2004, sigla editurii a aparut pentru prima data pe auxiliarele de matematica urmand ca acum, la mai bine de 13 ani de activitate, editura sa cuprinda volume din domenii variate (chimie, biologie, limbi straine etc.), precum si materiale didactice pentru prescolari si scolari mici.