Administrator de retea;Specialist Marketing Online;Redactor continut;Artist/Grafician/Designer

S.C. LACEDO COM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrator de retea ( salariu 2000 lei + beneficii)
- cunostinte Linux Apache, Linux router.
- engleza mediu-avansat

Specialist Marketing Online (salariu 2000 lei + beneficii)
- cunostiinte SEO si SMO

Redactor continut (salariu 1250 lei +beneficii)
- cunostiinte minime SEO si SMO
- se asigura traininguri de specializare

Artist/Grafician/Designer ( salariu 1500 lei + beneficii)
- absolvent de scoala de arte/arhitectura
- cunostiinte Photoshop, Adobe Illustrator, Opțional Corel Draw.
- NU necesita cunostinte programare

Rugam trimiteti cv la adresa hr@lacedo.ro si specificati in titlul e-mailului pentru ce post ati aplicat.tel.: 0769.725.526

CERINTE

engleza mediu-avansat

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performante

LACEDO COM este ONE STOP SHOP pentru solutii integrate de antreprenoriat general pentru proiecte de orice gen, management operational si solutii complexe software, marketing online si relatii publice.