Administrator de cont

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Operare baza de date daune;
- Intocmire si transmitere letric si prin e mail adrese catre institutiile publice;
- Intocmire si transmitere adrese dedicate catre banca in vederea inchiderii dosarului de dauna;
- Instiintari pe e-mail referitoare la finalizarea dosarului de daune (plata sau scrisoare de refuz);
- Sortare corespondenta si anexarea documentelor suplimentare la dosarul de dauna;
- Arhivare dosare de dauna conform procedurii.

CERINTE

Cerinte:

- Absolvent studii superioare tehnice;
- Cunostinte de operare calculator;
- Cunostinte de asigurari, preferabil asigurari de viata (se considera un plus experienta in activitatea de daune);
- Spirit analitic, atent la detalii, organizat;
- Abilitati bune de comunicare si relatioanere;
- Capacitatea de a se descurca in mod interactive;
- Acordarea si transmiterea de informatii,integrare rapida in colectiv.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg