Administrator - Coleg bun la toate

Federatia Comunitatilor Evreiesti din Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizatie non-profit angajeaza coleg bun la toate :-)

NEAPARAT:
Gospodar, descurcaret, harnic, inimos, cinstit, muncitor, saritor, proactiv, gospodar, responsabil, vesel, sociabil, flexibil ca program (ocazional se lucreaza in weekend sau de sarbatori cu recuperare ulterioara).

ATRIBUTII:
Aprovizionare, ingrijire si pregatire a sediului pentru evenimente (aranjare scaune, mese etc.), mici mestereli, curierat intre sedii, intretinerea sediului in buna stare (valabilitatea extinctoarelor expira, becurile se ard etc.), pus baxurile de racoritoare in depozit etc., intocmirea foilor de parcurs si altor documente etc.

NECESAR:
Operare elementara calculator (mail, Word, Excel, cautat oferte si comandat online) si carnetul de conducere sunt esentiale, engleza constituie un avantaj.

SALARIU:
Pentru primele 3 luni de proba: 1200 lei net.
Dupa perioada de proba: 1450 lei net.

Angajarea se face 100% legal, cu contract individual de munca, salariul este platit intotdeauna la timp. Zona de desfasurare a activitatii: Unirea - Hala Traian.

PROGRAM:
- Luni-Joi 9:30 - 17:30 (aici exista o oarecare flexibilitate daca este necesar)
- Vineri 13:30 - 21:30
- ocazional in weekend si sarbatori

ATENTIE:
Pentru economia dvs. si a noastra de timp, rugam a raspunde doar cei ce corespund celor de mai sus.

CERINTE

- carnet de conducere fara evenimente

BENEFICII OFERITE

telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Organizatie non-profit