Administrator Cladire (program flexibil)

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si distribuirea materialelor si accesoriilor necesare desfasurarii activitatii personalului administrativ din cadrul obiectivului supervizat;

- Aprovizionarea sau avizarea aprovizionarii cu rechizite, papetarie si alte materiale necesare pentru intretinere si protocol in cadrul obiectivului;

- Supervizarea si intretinerea usoara a echipelor de interventie pentru administrarea cladirii;

- Intretinerea si organizarea parcului auto al firmei ( intretinere masini, urmarire costuri cu transportul si intretinerea masinilor, organizarea transportului intern);

- Asigurarea bunei functionari a instalatiilor si utilitatilor cladirii ( apa, canalizare, incalzire, mobilier).

CERINTE

- Studii medii;

- Capacitate de relationare interumana;

- Capacitate de concentrare;

- Carnet de conducere Cat. B;

- Capacitate de organizare si planificare.

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.