Administrator atelier de tamplarie

SC DATRIMEX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea atelierului de tâmplărie și verificarea bunei execuții a comenzilor
- coordonarea echipei de muncitori
- oferirea soluțiilor tehnice

CERINTE

- experiență în prelucrarea mobilierului din lemn, MDF sau PAL
- capabilitatea de a coordona atelierul de tâmplărie (verificarea proiectelor și oferirea soluțiilor tehnice adecvate)

BENEFICII OFERITE

- sediul firmei se află la 10 minute de mers de la stația de metrou Preciziei
- salariu avantajos, care poate crește, în funcție de implicare

DATRIMEX GROUP este un grup de companii din domeniile constructiei, amenajarilor si finisajelor interioare si productiei de mobilier, a carui scop final este satisfacerea nevoilor clientilor in ceea ce priveste constructia si amenajarea caselor, cladirilor comerciale sau de birouri si orice alte tipuri de spatii.

DATRIMEX GROUP are in prezent o fabrica de mobilier la comanda situata in Bucuresti, zona Militari, fabrica dotata cu cele mai noi utilaje si sisteme de productie si prelucrare a mobilei. Se lucreaza in mare parte pe MDF si PAL.

Avem o echipa de specialisti care pretuiesc aceleasi valori: munca de calitate, comunicarea, creativitatea si bunul simt.