ADMINISTRATOR

SC RECONTA MANAGEMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigură managementul societăţii, în limita competenţelor stabilite de fişa postului;

• Asigura conducerea, organizarea şi funcţionarea firmei cu eficienţă maximă prin elaborarea strategiilor de dezvoltare, identificarea oportunităţilor, angajarea resurselor financiare, tehnologice şi umane necesare;

• Reprezinta firma fata de clienti, furnizori, autoritatile locale;
• Realizează analize financiare pe care le solicită managementul.

CERINTE

• Expert contabil sau contabil autorizat;
• Minim 3 ani pe un post similar;
• Capacitate de analiză, sinteză și decizie;
• Cunoștințe de managementul echipei .

RECONTA MANAGEMENT GROUP S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila si servicii de consultanta in domeniul financiar - contabil. Societatea noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania sub nr.2538 din 22.12.2004. Scopul echipei noastre este sa oferim servicii profesionale si de calitate adecvate afacerii dumneavoastra. Serviciile noastre se adreseaza tuturor categoriilor de firme, indiferent de marime sau domeniu de activitate .