ADMINISTRATIV DEPARTAMENT LICITATII PUBLICE

SC FEROM TRAINING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studiaza caietele de sarcini si documentatia de atribuire pentru participarea la licitatii publice;
- Intocmirea formalitatilor necesare conform caietului de sarcini si elaborarea documentatiei in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
- Pregatirea si depunerea ofertelor;
- Urmarirea reglementarilor si conditiilor de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
- Mentinerea contactului cu autoritatile contractante pe parcursul derularii licitatiilor.
- Solicitarea informatiilor tehnice si comerciale de la departamentele competente
- Asigura coordonarea cu firmele aflate in asociere
- Pregateste si depune ofertele;- Studiaza caietele de sarcini si documentatia de atribuire pentru participarea la licitatii publice;
- Pregateste si depune ofertele;

CERINTE

- studii superioare;
- experienta relevanta min 2 ani in Achizitii Publice
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitatea de adaptare rapida la schimbari;
- limbi straine: spaniola
- Capacitate de lucru atat in echipa cat si independent;
- Disponibilitate program prelungit
- Foarte bune cunostinte si abilitati de utilizare PC (MS Office);

BENEFICII OFERITE

Societate multinationala in domeniul constructiilor selecteaza pentru deprtamentul sau de licitatii publice un licentiat cu studii superioare care are experienta in domeniul licitatiilor publice.

Ferom Training este o firmă de consultanţă românească, cu experienţă în dezvoltarea si implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila, si in crearea de locuri de muncă.